Hakkımızda

KÜRESEL TEKNOLOJİ ŞİRKETİYİZ

 

Projelerinizdeki Tüm ürün grupları için uçtan uca malzeme tedariği sağlıyoruz.

Telkom ;10 yılı aşkın süredir sektör deneyimi ve güçlü referansları ile elektrik, zayıf akım ve IT alt yapı sistemleri alanında çalışmalar yapmıştır. Değişen şirket yapısı ile dinamiklerini tamamen yenileyerek geliştirdiği iş ortaklığı ile Canovate Grup’un İstanbul Bölge Distribütörlüğü ’nü yapmaktadır.

Telkom’un en önemli farklılığı standart çözümleri farklı sektörlere uygulamak yerine, alanında uzmanlaşmış üreticisi olan Canovate  ile işbirliği yaparak ilgili sektöre özel çözümler üretmesidir.

Teknolojinin Gelişimi İçin Sorumluluk Alıyoruz...

Kusursuz üretim, yüksek üretim kapasitesi, geleceğin teknolojisi…
Dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 ve Big Data gibi teknolojiler hayatımızda devrim niteliğinde farklar yaratıyor ve dünya her geçen gün daha fazla teknolojiye ihtiyaç duyuyor. Günümüzde en değerli varlıklarımızdan biri olan verinin korunması ve teknolojiyi yeniden belirleyecek olan 5G için tüm ülkeler hazırlanıyor.

Teknolojinin her alanı hayatımızın önemli bir parçasını kaplarken işletmeler için zorunluluk halini alıyor. Dijital dönüşümden 5G teknolojisine, veri merkezlerinden cloud çözümlerine, FTTX (İstenilen Noktaya Kadar Fiber) – FTTH (Eve Kadar Fiber) – FTTB (Binaya Kadar Fiber) teknolojilerinden inovasyona; şirketler sadece rekabet için değil, var olmak için teknolojik atılımlar yapıyor.

CANOVATE HAKKINDA...

Çalışanlarımız en büyük varlığımızdır, ancak potansiyellerini açığa çıkarmanın tek yolu, yeniliği teşvik eden doğru iş sistemlerine yatırım yapmaktır.
NEDEN CANOVATE

43 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmet anlayışımız ile çalışmaktayız. 1000+ ürün kapasitemizi her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte hem arttırmaktayız hem de geliştirmekteyiz. Her yıl en az 7 adet geliştirdiğimiz projler ile yeni teknolojik alanlara yatırım yaparak şirketimizi Küresel bir teknoloji şirketi haline getirmekteyiz.

Yaratıcılık

Şirket içinde yaratıcı fikirler desteklenmekte ve gelişime ayak uydurmaktayız.

Güven

Güven ve kalite anlayışımızdan taviz vermeden hizmet vermekteyiz.

24/7 Destek

Müşterilerimize 7 /24 destek vermekteyiz.

İhracat ve Projeler

İhracattaki hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

1

YILLIK TECRÜBE

1 +

MÜŞTERİ

1

DİSTRİBUTOR

1

ÜLKEYE İHRACAT

40 bin metrekarelik modern üretim tesisimiz, yüksek kalitedeki üretim standartlarımız, farklı endüstri alanları için bini aşkın geniş ürün yelpazemiz ile dört kıtada faaliyet gösteriyoruz:

  • Data Center-Veri Merkezi
  • Veri Merkezi Soğutma Çözümleri
  • 5G Çözümleri
  • IoT-Nesnelerin İnterneti
  • Fiber Optikte FTTX (İstenilen Noktaya Kadar Fiber) – FTTH (Eve Kadar Fiber) – FTTB (Binaya Kadar Fiber) Çözümleri
  • Dikili Tip Server ve Network Rack Kabinetler
  • Duvar Tipi Kabinler
  • Dış Ortam Kabinleri
  • Kabinet İklimlendirme Sistemleri
  • PDU (Power Distribution Unit-Güç Dağıtım Ünitesi-Güç Dağıtım Ünitesi) ve IP-PDU (Power Distribution Unit -Güç Dağıtım Ünitesi/Akıllı PDU Sistemleri) gibi pek çok alanda üretim yapıyor, teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.

ÜRETİMLERİMİZİN

 

%60’ını 95 ülkeye ihraç ediyoruz.

Canovate olarak teknolojinin gündemini belirlemek, teknolojiye dünya çapında öncülük etmek üzere çalışıyoruz… Komple data center çözümlerimiz ve uçtan uca fiber optik çözümlerimiz ile teknolojik üretimlerimizin %60’ını 95 ülkeye ihraç ediyoruz. ABD, Hollanda, Dubai, Meksika, Yunanistan, Endonezya, Arjantin, Suudi Arabistan, Filipinler olmak üzere 8 ofisimiz ve 65 distribütör firması işbirliğimiz ile tüm dünyaya geleceğin teknolojisini götürüyoruz. Tüm dünyada milyonlarca insanın hayatına dokunuyoruz.

GÜCÜMÜZ

 

 

Sizin de Gücünüz!

Gelişmekte olan dünyada “bilgi” en değerli varlık. Canovate Grup Yönetim Kurulu Başkanı Can Gür “bilginin daha iyi bir dünya için olmazsa olmaz bir unsur” olduğunu her zaman dile getiriyor. Bu vizyonla büyüyen Canovate Grup olarak alanımızda lider şirketlerden biri olmamızı dünyanın önde gelen AR-GE ve inovasyon odaklı çalışmalarımıza borçluyuz. Biz gücümüzü AR-GE ve inovasyondan alıyoruz!